ԱՎԵԼԻ ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ

Լուսանկար 1
Լուսանկար 2
Լուսանկար 3
Լուսանկար 4

ՍԻՄԻԼԱՐ ԱՊՐԱՆՔՆԵՐ

4G LTE փակ առաստաղի ալեհավաք 2G 3G UMTS 4G ալեհավաք 5 մ մալուխ N արական միակցիչ բջջային ազդանշանային ուժեղա...

-55%
Դիտել Ավելին

Օպտիկամանրաթելային մուլտիմետր -50 ~ + 26dBm ձեռքի օպտիկամանրաթելային օպտիկական ուժաչափիչ + օպտիկական օպտիկա...

-20%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 1MW 5Km պլաստմասսայե օպտիկական օպտիկական վիզուալ սխալի հայտնաբերիչ Կարմիր լազերային գրիչի փորձարկմա...

Դիտել Ավելին

Superbat ունիվերսալ տանիք ՝ տեղադրելով թվային DAB ալեհավաք, ուժեղացուցիչով ՝ DAB DAB + AM / FM Car ռադիոյի ...

-10%
Դիտել Ավելին

KELUSHI Պարզ արտոնյալ գինը Կարմիր լազերային լույս 30MW տեսողական սխալի հայտնաբերիչ, օպտիկամանրաթելային մալո...

Դիտել Ավելին

Superbat Car HSD Cable Fakra A Black / 9001 Crimp Female Jack Straight RF Coaxial միակցիչ Dacar 535 4 բևեռա...

-5%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 2018 նոր 2.5 մմ մեկ կտտոցով մաքրող գրիչ օպտիկամանրաթելային մաքրող միջոց ՝ SC ST- ի և FC- ի համար

Դիտել Ավելին

KELUSHI New Handheld Laser Pointer 20mW 20km օպտիկամանրաթելային տեսողական թերությունների տեղորոշիչ, Թեստերի...

Դիտել Ավելին

Արտաքին անջրանցիկ 12dBi 800-2700MHz GSM 3G WIFI LTE 4G ազդանշանային կրկնողիչ ուղղորդված հարթ վահանակի ալեհավաք

Դիտել Ավելին

KELUSHI 1-5mW վիզուալ սխալի հայտնաբերիչ օպտիկամանրաթելային լազերային ցուցիչի մալուխի ստուգիչ մետր ՝ CATV- ի...

Դիտել Ավելին

Բնօրինակ ութոտնուկ / ութոտնուկ տուփ Ամբողջովին ակտիվացված LG- ի համար Samsung 19cables- ի համար, ներառյալ օ...

Դիտել Ավելին

Fujikura Fiber Fusion Splicer FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC տաք հալվող գլխի կրող Մի կտոր

Դիտել Ավելին

Superbat Vehicle High Speed ​​Transmission FAKRA HSD Z Waterblue Female to Jack Միակցիչ LVDS 3m Shielded Da...

-13%
Դիտել Ավելին

10 հատ հատ SC / APC օպտիկամանրաթելային խոզապուխտ ՝ մեկ ռեժիմով (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9 մմ մալուխ

Դիտել Ավելին

KELUSHI FTTH 2 In1 բեռնաթափված օպտիկամանրաթելային էներգիայի չափիչ APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI VFL օպտիկամանրաթելային մալուխ Կարմիր լազերային թեստերի գրիչ Տեսողական սխալի հայտնաբերիչ օպտիկամանրա...

Դիտել Ավելին

KELUSHI 19 հատ հատ օպտիկամանրաթելային Ftth գործիքների հավաքածու օպտիկական օպտիկամանրաթելային մաքրիչ Տեսողակ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI նոր ճշգրիտ օպտիկամանրաթելային էներգիայի չափիչի փորձարկիչ Յոթ ալիքի երկարության օպտիկական էներգիայի ...

Դիտել Ավելին

12 գույներ SC / APC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Optical Fiber Pigtail

Դիտել Ավելին

Superbat մեքենայի ալեհավաք DAB DAB + AM / FM ռադիոյի ներկառուցված ուժեղացուցիչի SMA արական միակցիչ ունիվերս...

-8%
Դիտել Ավելին

Superbat GPS Aerial Booster Ակտիվ ծովային նավիգացիոն անտենա 5M BNC Խրոցը Անջրանցիկ ալեհավաք ՝ GARMIN GPS MA...

-8%
Դիտել Ավելին

VHF հեռադիտակային հեռահար 130 սմ ուժեղ ազդանշանային ալեհավաք ալեհավաք GPS gamin astro 320 ալեհավաքի համար s...

Դիտել Ավելին

KELUSHI մանրաթել մաքրող SKL-6C մալուխ կտրող դանակ FTTT օպտիկամանրաթելային դանակ գործիքներ Դանակ կտրող բարձր...

Դիտել Ավելին

Արտաքին ալեհավաք 13dBi Yagi ալեհավաք արտաքին ալեհավաք CDMA850Mhz GSM կրկնակի նվագախմբային ալեհավաք N կանանց...

-48%
Դիտել Ավելին