13% Զեղչ

ԱՎԵԼԻ ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ

Լուսանկար 1
Լուսանկար 2
Լուսանկար 3

ՍԻՄԻԼԱՐ ԱՊՐԱՆՔՆԵՐ

12 գույներ SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2- օպտիկական մանրաթել

Դիտել Ավելին

High Gain 2 / 5dBi 800-2500 MHz Omni ուղղորդված Առաստաղի ալեհավաք կին միակցիչ `կրկնվող GSM CDMA W-CDMA ալեհ...

-50%
Դիտել Ավելին

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM / UMTS / HSPA / CDMA Antenna Fakra D Իգական Jack միակցիչ RG174 3M...

-8%
Դիտել Ավելին

SM SX PVC 3 մմ 30 մետր SC / APC օպտիկամանրաթելային մալուխներ SC / APC-SC / APC օպտիկամանրաթելային բծախցիկ

Դիտել Ավելին

400 քառակուսի մետր 4dbi- ն 800-2500 ՄՀց բյուրեղային ալեհավաք է ստանում GSM լիցքավորվող ալեհավաքի համար CDMA...

Դիտել Ավելին

KELUSHI 19 հատ հատ օպտիկամանրաթելային Ftth գործիքների հավաքածու օպտիկական օպտիկամանրաթելային մաքրիչ Տեսողակ...

Դիտել Ավելին

GSM 890-960MHz 900MHz 8DB Omnidirectional Fiberglass Antenna N Իգական միակցիչ կրկնող ալեհավաք

Դիտել Ավելին

KELUSHI OTDR Մեռած գոտու վերացման օպտիկամանրաթելային օպտիկամանրաթելային օպտիկամանրաթելային մալուխի գործարկի...

Դիտել Ավելին

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica էլեկտրոդ Fujikura էլեկտրոդներ օպտիկամանրաթելային Fusion S...

Դիտել Ավելին

KELUSHI մանրաթել մաքրող SKL-6C մալուխի կտրող դանակ FTTT օպտիկամանրաթելային դանակ գործիքներ Բարձր ճշգրտությա...

Դիտել Ավելին

KELUSHI FTTH 2 In1 բեռնաթափված օպտիկամանրաթելային էներգիայի չափիչ APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI նոր ճշգրիտ օպտիկամանրաթելային էներգիայի չափիչի փորձարկիչ Յոթ ալիքի երկարության օպտիկական էներգիայի ...

Դիտել Ավելին

20X PTT կոճակը հրել է կոճակը խոսելու համար GP2000 ձեռքի ռադիոյի համար

Դիտել Ավելին

10 հատ հատ SC / APC օպտիկամանրաթելային խոզապուխտ ՝ մեկ ռեժիմով (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9 մմ մալուխ

Դիտել Ավելին

Օպտիկական մաքրող բարձր ճշգրտությամբ օպտիկամանրաթելային մաքրիչ FC-6S փոշեկուլային առաքմամբ

-1%
Դիտել Ավելին

VHF աստղադիտակի հեռահար հեռահար 1 մետր երկարության ուժեղ ազդանշանային ալեհավաք GPS gamin astro 320 ալեհավաք...

Դիտել Ավելին

Անվճար առաքում 10 հատ / լիտր 0.9 մմ պողպատե խողովակ 1x16 Mini SC / APC միակցիչ 1:16 16 Պորտ օպտիկամանրաթելա...

-14%
Դիտել Ավելին

Օպտիկամանրաթելային մուլտիմետր -50 ~ + 26dBm ձեռքի օպտիկամանրաթելային օպտիկական ուժաչափիչ + օպտիկական օպտիկա...

-20%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 50 հատ / շատ SC օպտիկամանրաթելային արագ միակցիչ մուլտիմոդ FTTH SC մեկ ռեժիմ UPC արագ միակցիչ

Դիտել Ավելին

Արտաքին ալեհավաք 13dBi Yagi ալեհավաք արտաքին ալեհավաք CDMA850Mhz GSM կրկնակի նվագախմբային ալեհավաք N կանանց...

-48%
Դիտել Ավելին

KELUSHI All-IN-ONE FTTH Օպտիկամանրաթելային ջրաչափիչ -70-ից մինչև + 10dBm և 1 մվ 5 կմ օպտիկամանրաթելային մալ...

Դիտել Ավելին

Վերականգնող գործիքներ մանրաթելային միաձուլման խառնիչով տիպի -8C

Դիտել Ավելին

Superbat 1575.42mhz Ծովային զբոսանավ Օդային նավիգացիայի ժամանակային ալեհավաքի ազդանշանային ուժեղացուցիչ GPS...

-12%
Դիտել Ավելին

KELUSHI նոր օպտիկամանրաթել մաքրող գրիչի թարմացում LC / MU 1.25 մմ միակցիչ օպտիկական մանրաթել մաքրող մեկ սեղ...

Դիտել Ավելին