2PCS / lot 2.4GHz 3dBi WiFi 2.4 գ ալեհավաք Aerial RP-SMA Արական անլար երթուղիչ + 17 սմ PCI U.FL IPX դեպի RP...

Դիտել Ավելին

12 հատ / սահմանել FTTH օպտիկամանրաթելային գործիքային հավաքածու օպտիկամանրաթելային մաքրիչով -70 + 10dBm օպտի...

-63%
Դիտել Ավելին

2sets / lot 433MHz 100 մետր Անլար մոդուլի հավաքակազմ (ASK հաղորդիչ STX882 + ASK ստացող SRX882) + 4 հատ պղնձ...

-25%
Դիտել Ավելին

KELUSHI New Handheld Laser Pointer 20mW 20km օպտիկամանրաթելային տեսողական թերությունների տեղորոշիչ, Թեստերի...

Դիտել Ավելին

2 հատ հատ 433mhz RF LoRa մոդուլ SX1278 PM1280 Հեռահար հաղորդակցման ստացող և հաղորդիչ SPI LORA IOT + 2 հատ 4...

-10%
Դիտել Ավելին

Htb-3100ab օպտիկական մանրաթելային մեդիա փոխարկիչ օպտիկամանրաթելային փոխանցիչ Միավոր մանրաթելային փոխարկիչ 2...

Դիտել Ավելին

4G անտենա 4G բացօթյա անտենա 20dBi Yagi ալեհավաք N կին հեռախոսային ազդանշան ընդունում է ալեհավաքը 4G ազդանշա...

-47%
Դիտել Ավելին

JAKCOM RDW- ի նույնականացման քարտի ընթերցողը Պատճենեք 125khz նույնականացման քարտը R3 խելացի մատանի համար

-10%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 2016 Visual Fault Locator 30mW Detector FC Արական LC Իգական ադապտեր LC / SC / ST / FC միակցիչի մալո...

Դիտել Ավելին

SM SX PVC 3 մմ 30 մետր SC / APC օպտիկամանրաթելային մալուխներ SC / APC-SC / APC օպտիկամանրաթելային բծախցիկ

Դիտել Ավելին

Yagi Antenna 3G WCDMA 18dbi Բացօթյա անտենա 3G Booster ալեհավաք N-ի հետ `բջջային ազդանշանային կրկնվող բջջայի...

-47%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 2018 Նոր 13 հատ / Սահմանել FTTH օպտիկամանրաթելային գործիքային հավաքածու ՝ FC-6S բծերով և պլաստիկով ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI 30mW Visual Fault Locator Օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ FC Male to LC Իգական ադապտեր LC / SC...

Դիտել Ավելին

Superbat մեքենայի ալեհավաք DAB DAB + AM / FM ռադիոյի ներկառուցված ուժեղացուցիչի SMA արական միակցիչ ունիվերս...

-12%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 10mw օպտիկամանրաթելային տեսողական թերությունների հայտնաբերիչ 2.5 մմ միակցիչի համար Mini RGT կարմիր ...

Դիտել Ավելին

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ ամրագրված անլար տերմինալ LCD էկրանով, աջակցության ազդանշանային համակարգ, PABX, հ...

-12%
Դիտել Ավելին

2019 NEW SURECOM SW-102 երեք ադապտեր 125-520 ՄՀց թվային VHF / UHF հոսանքի և SWR հաշվիչով մեքենայի ռադիոյի և...

-15%
Դիտել Ավելին

5.8G ալեհավաք 5DB Ներկառուցված ալեհավաքի բարձր շահույթ `1.13 մալուխով 15 սմ 2 հատ PCS

Դիտել Ավելին

JAKCOM ACR122u IC քարտի պատճենը 13.56mhz IC քարտ R3 Smart Ring- ի համար

-10%
Դիտել Ավելին

433 ՄՀց ալեհավաք 5dbi SMA Խրոց Միակցիչ Ուղիղ Wifi խոզապուխտ ռադիոյի համար + SMA կին մեծամասնություն դեպի Uf...

Դիտել Ավելին

1090MHz ալեհավաք ADS-B / TCAS / SSR 3DBi- ն ձեռք է բերում MCX արական միակցիչ օդային մագնիսական բազա RG174 3...

Դիտել Ավելին

433MHz ASK անլար տրանսֆորմատոր ստացողի մոդուլային հավաքակազմ (1 հատ փոխանցող STX882 + 1 հատ ստացողի SRX882 ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI Fusion Splicer Էլեկտրոդների գավազան (DVP-720B / 730/750) 1 հատ անվճար առաքում

Դիտել Ավելին

10 հատ հատ SC / APC օպտիկամանրաթելային խոզապուխտ ՝ մեկ ռեժիմով (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9 մմ մալուխ

Դիտել Ավելին

Օպտիկական մանրաթել Toolkit օպտիկամանրաթելային գործիքատուփ / փաթեթ FTTH հատուկ գործիքային հավաքածու ցանցային...

Դիտել Ավելին

KELUSHI մետաղական օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ Կարմիր լույսի աղբյուր 20 մվ 20 մկմ օպտիկամանրաթելայի...

-5%
Դիտել Ավելին

Անվճար առաքում 2 հատ / լոտ Lora1276F30 1W 6-8 կմ հեռավորության վրա և բարձր զգայունություն (-120 դԲմ) 868MHz...

Դիտել Ավելին

CATV հեռարձակող հեռուստատեսություն YJ350C -50 + 26dBm դյուրակիր մինի օպտիկամանրաթելային էներգիայի չափիչ

Դիտել Ավելին

20Pair X Volume Knob + Channel ընտրիչ Knob EP450 MTX960 GP328PLUS

Դիտել Ավելին

QSFP մալուխ QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G պասիվ ուղղակի կցորդ պղնձի մալուխ 30AWG

Դիտել Ավելին

KELUSHI 1-5mW վիզուալ սխալի հայտնաբերիչ օպտիկամանրաթելային լազերային ցուցիչի մալուխի ստուգիչ մետր ՝ CATV- ի...

Դիտել Ավելին

26-ին 1 օպտիկամանրաթելային FTTH գործիքային հավաքածու ՝ դանակով կլուսերով և չամրացված խողովակի ստրիպերներով ...

-5%
Դիտել Ավելին