GSM 850/900/1800 / 1900MHZ ամրագրված անլար տերմինալ LCD էկրանով, աջակցության ազդանշանային համակարգ, PABX, հ...

-18%
Դիտել Ավելին

Htb-3100ab օպտիկական մանրաթելային մեդիա փոխարկիչ օպտիկամանրաթելային փոխանցիչ Միավոր մանրաթելային փոխարկիչ 2...

Դիտել Ավելին

SM SX PVC 3 մմ 30 մետր SC / APC օպտիկամանրաթելային մալուխներ SC / APC-SC / APC օպտիկամանրաթելային բծախցիկ

Դիտել Ավելին

12 հատ / սահմանել FTTH օպտիկամանրաթելային գործիքային հավաքածու օպտիկամանրաթելային մաքրիչով -70 + 10dBm օպտի...

-64%
Դիտել Ավելին

2sets / lot 433MHz 100 մետր Անլար մոդուլի հավաքակազմ (ASK հաղորդիչ STX882 + ASK ստացող SRX882) + 4 հատ պղնձ...

-25%
Դիտել Ավելին

KELUSHI New Handheld Laser Pointer 20mW 20km օպտիկամանրաթելային տեսողական թերությունների տեղորոշիչ, Թեստերի...

-5%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 10mW գրիչի տեսակը պլաստիկ տեսողական խափանումների հայտնաբերման օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI FC-6S Օպտիկամանրաթել մաքրող Սառը միացնող գործիք Օպտիկական մանրաթել մաքրող միջոց SUMITOMO ծածկույթի ...

Դիտել Ավելին

SFP-H10GB-CU2M 10G 2M SFP + DAC Cable 10GBASE-CU Պասիվ Ուղղակի Կցորդներ Պղինձ Twinax SFP մալուխ նաև Ubiquit...

-15%
Դիտել Ավելին

2 հատ հատ 433mhz RF LoRa մոդուլ SX1278 PM1280 Հեռահար հաղորդակցման ստացող և հաղորդիչ SPI LORA IOT + 2 հատ 4...

-11%
Դիտել Ավելին

Superbat RF Coaxial միակցիչ Car HSD Fakra Z Waterblue Crimp Female Jack 90 deg Անկյուն անկյուն միակցիչ մալո...

-12%
Դիտել Ավելին

1PCS 802.11b / g / n 2.4G 22dBi Antenna High Gain WIFI Booster Wireless Lan ամենատարածված RP-SMA ալեհավաք

Դիտել Ավելին

KELUSHI օպտիկամանրաթելային ջրաչափիչ DXP-20B -70 ~ 10dBm կարգավորելի գործվածքային օպտիկամանրաթելային մալուխի...

-5%
Դիտել Ավելին

KELUSHI մանրաթել մաքրող SKL-6C մալուխի կտրող դանակ FTTT օպտիկամանրաթելային դանակ գործիքներ Բարձր ճշգրտությա...

Դիտել Ավելին

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-One օպտիկամանրաթելային ջրաչափիչ -70-ից մինչև + 10dBm 1 մվտ 5 կմ մանրաթելայ...

Դիտել Ավելին

KELUSHI 5mW մետաղական գրիչի ոճով օպտիկամանրաթելային տեսողական թերությունների տեղորոշիչ Կարմիր լազերային մալ...

Դիտել Ավելին

QSFP մալուխ QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G պասիվ ուղղակի կցորդ պղնձի մալուխ 30AWG

Դիտել Ավելին

gsmjustoncct 2017 նոր 100% ծագման UFI DONGLE / Ufi Dongle աշխատանքը ufi տուփի հետ

Դիտել Ավելին

KELUSHI 30mW Visual Fault Locator Կարմիր լույսի աղբյուրի օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ գործիք 15-20 կմ

-5%
Դիտել Ավելին

Superbat 50 Ohm 868Mhz Antenna 3Dbi Aerial Rubber Signal Booster 60W Input SMA Male Plug Ուղիղ միակցիչ խոզա...

-15%
Դիտել Ավելին

20KM SC- ից RJ45 Gigabit Ethernet Media Converter, Single mode Dual SC Fiber, 1000Base-LX- ից 10/100 / 1000...

Դիտել Ավելին

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC Cable 10GBASE-CU Պասիվ Ուղղակի Կցորդներ Պղինձ Twinax SFP մալուխ նաև Ubiquit...

Դիտել Ավելին

GRANDWAY F2H 1310 / 1550nm 26/24 dB Ներկառուցված տեսողական թերությունների տեղորոշիչ (VFL) և հոսանքի հաշվիչ ...

Դիտել Ավելին

10 հատ NAGOYA NA-771 SMA-F երկակի նվագարկիչ ալեհավաք 144 / 430MHz Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Wa...

-15%
Դիտել Ավելին

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM / UMTS / HSPA / CDMA Antenna Fakra D Իգական Jack միակցիչ RG174 3M...

-12%
Դիտել Ավելին

JAKCOM 08CD IC քարտի պատճենը 13.56mhz IC քարտ N2 Smart Nail- ի համար

-10%
Դիտել Ավելին

KELUSHI 30mW Visual Fault Locator Օպտիկամանրաթելային մալուխի փորձարկիչ FC Male to LC Իգական ադապտեր LC / SC...

Դիտել Ավելին

2 Audio Over FC օպտիկամանրաթելային երկարաձգիչ (մի եղանակով) հաղորդիչ և ստացողիչ, աուդիո հաղորդակցման հեռարձ...

-22%
Դիտել Ավելին

Հեռախոսային շտկում GSM850 900 1800 1900MHz ֆիքսված անլար տերմինալի հեռախոս FCT GSM PBX PABX GSM աշխատասեղան...

-43%
Դիտել Ավելին

Mini PABX MS108-GSM հեռախոսային համակարգ PBX ՝ SIM և Տնային տնտեսության համար նախատեսված SIM քարտով

Դիտել Ավելին

KELUSHI 2016 Visual Fault Locator 30mW Detector FC Արական LC Իգական ադապտեր LC / SC / ST / FC միակցիչի մալո...

Դիտել Ավելին

2019 NEW SURECOM SW-102 երեք ադապտեր 125-520 ՄՀց թվային VHF / UHF հոսանքի և SWR հաշվիչով մեքենայի ռադիոյի և...

-15%
Դիտել Ավելին